Четвер, 22 березня, 2018

Свято Миколая в Хімчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З нетерпінням чекали цього чудового свята і старанно готувалися до нього учні Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: створювали новорічно - різдвяні композиції, виготовляли іграшки, малювали малюнки, свої бажання висловлювали у листах до Святого Миколая.

 

Особливо відчули радість свята учні молодших класів, до яких зі своїми подарунками завітав настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Ярослав. Він розповів дітям про те, що Миколай виріс у заможній християнській сім’ї. Але з дитинства горнувся до бідних і скривджених, голодних, обірваних, калік. Усе своє багатство , яке він отримав у спадок від батьків, ще за життя Миколай роздав стражденним. Його називали Чудотворцем. Святитель Миколай дає нам гарний приклад живої діяльної та жертовної любові до Бога та ближнього.

 

Зі сцени ошатно прибраної актової зали звучали дитячі вірші та пісні, які прославляли Чудотворця . Зал був переповнений учнями, одягненими у вишиванки, та батьками. Отець Ярослав провів спільну молитву до Святого Миколая, роздав подарунки дітям.

 

На святі, яке підготували педагог-організатор М.В. Том’юк та вчитель музики

Н.П. Будзуляк, панувала атмосфера доброти, милосердя та духовного піднесення.

 

Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо одні одних добром та любовю.

 

Нехай у всіх повсякчас і щоденно очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє.