Четвер, 22 березня, 2018

Цьогорічний Міжнародний день людей похилого віку в м. Косові, попри теперішні негаразди, відзначено у святковій атмосфері в приміщенні Косівського територіального центру соціального обслуговування. Косівською районною радою ветеранів, колективом працівників Косівського терцентру на свято були запрошені одинокі перестарілі, ветерани війни і праці, члени народного аматорського фольклорного колективу «Осіннє золото», вихованці Косівського центру дитячої творчості.

Схоже відео

Нещодавно в приміщенні Косівської центральної районної бібліотеки, відбулася презентація книги «Заворожений світ» Михайла Ломацького, а також львівського журналу «Ґражда».

Схоже відео

Праця вчителя… Немає більш виснажливої роботи, на якій згорають нерви, мов сухе гілля.  Але немає і щасливішої долі, коли бачиш, як на твоїх очах формується нова людина. Життя майстра педагогічної справи, заслуженого вчителя України Ярослава Васильовича Грабовецького – це звитяжний шлях до молодих сердець. Він щоразу відкривав перед вихованцями  манливі горизонти науки, прищеплював любов до пісні, танцю, гуцульського фольклору.

Схоже відео