Вівторок, 23 січня, 2018

Відсвяткували День сім’ї

Травень багатий на ряд шанованих та важливих свят. Але День матері та День сім’ї – свята найбільш зворушливі для наших сердець, бо саме мама – найближча нам людина, яка любить нас відданою та щирою любов’ю, а сім’я – джерело любові та поваги, на чому будується суспільство, без чого не може існувати людина.

Нещодавно свій візит до пологового відділення Косівської центральної районної лікарні завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Кічеряк присвятили відзначенню в районі Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Цього дня, за сприяння голови райдержадміністрації Р.С.Матейчука, 23 щасливих матусь і тих, хто з нетерпінням очікували на народження своїх діток, окрім щирих побажань від представників районної влади, отримали невеликі подарункові набори.

Демографічна ситуація на Косівщині впродовж багатьох років залишається стабільною. Зростає кількість багатодітних родин, в районі проживають вже понад 1140 сімей, в яких виховують троє і більше неповнолітніх дітей. Збільшується чисельність і тих матерів, які отримали урядову нагороду України «Мати-героїня».