Вівторок, 23 січня, 2018

Бабусиною і маминою стежиною

Чимало її випускників стали студентами вищих навчальних закладів. А багато з них вже працюють викладачами… Вихованці школи є активними учасниками районних, обласних олімпіад, здобувають перемоги. Про одну із випускниць школи, талановиту, доброзичливу і милосердну дівчинку – Петрів Андріану хочу розповісти.

Народилася в побожній робітничій сім’ї Андрія Михайловича і Орисі Тарасівни Петрівих в селі Старих Кутах. Батько дівчинки працює начальником податкової служби  м. Городенки, мати медичною сестрою в санаторії «Косів». Андріана старша в сім’ї, є ще молодша сестричка Вікторія. Вона добра помічниця для матері. З юних літ проявляла допитливість до рослинного світу, а коли підросла, стала цікавитися працею людей у білих халатах. Часто ходила з бабусею і мамою до них на роботу, адже і мама, і бабуся працюють медсестрами. Коли бачила людей, скованих недугою, сумувала, щеміло-боліло серденько. Відвідує Божий храм, старається виконувати всі Господні заповіді.

Непомітно пролетіли дитячі і шкільні роки. 2013 рік став щасливим для Андріани – вона успішно склала вступні іспити в Коломийський медичний коледж ім. І.Франка на фельдшерсько-акушерський відділ. Зараз юна старокутчанка закінчує перший курс цього навчального закладу.

Чесно й гордо несе професійну естафету своєї бабусі Ярослави Миколаївни, яка вже 35 років працює медичною сестрою в Кутській лікарні, і матері Орисі Тарасівни, що працює в медичній сфері 15 років.

І хоч Андріана ще першокурсниця, але бере активну участь у житті коледжу, шліфує власні навички, старається переймати досвід від викладачів, колег та своїх наставниць – матері і бабусі.

Нині дівчина багато працює над собою і виконує сміливі мрії: не зрадити, не розмінятися, бути гідною клятві Гіппократа: «Свій вогонь між люди нести…».

Андріана вдячна своїм наставникам – всьому педколективу Старокутської школи, а особливо – директору школи Ніні Василівні Осьманович, класному керівникові Оксані Іванівні Балан та першій учительці Оксані Василівні Чернецькій.

Попри життєві труднощі, яких є чимало у житті кожного з нас, хочу привітати Андріану – майбутнього медика – з Днем медпрацівника та побажати не загубити тепла і вогню душі та серця, і не змарнувати таланту, даного Богом.

.