Понеділок, 22 січня, 2018

У Хімчині відкрили оновлене поштове відділення

Цьому передувала велика організаторська робота всіх, причетних до такої події. Насамперед, слід віддати належне талановитому організатору, фанату своєї справи, надзвичайно вольовій та енергійній жінці – керівнику, начальнику центру поштового зв’язку №5 Марії Василівні Крутофіст. Саме вона завжди виступає ініціатором всіх добрих справ і починань в системі поштового зв’язку на Косівщині. Не кожен чоловік здатен взяти на себе таку нелегку ношу у цей непростий час. Адже всі ремонти, оновлення, відкриття поштових відділень беруть на себе в основному самі поштовики при допомозі меценатів і районної та обласної влади.
На урочистому відкритті зібралося чимало гостей, жителів села, керівників. Чепурна будівля поштового відділення була чудово прикрашена синьо-жовтими кульками. Навколо милували око чудові осінні квіти і навіть, вдало доповнені до квітника штучні соняшники додавали настрою. Це дбайливі руки працівниць пошти на чолі з досвідченим ветераном праці Наталією Іванівною Підлетейчук, яка працює тут 35 років, зробили таку красу навколо для своїх односельчан. Господарка зустріла гостей за традицією з короваєм, на якому милував око великий Тризуб, а керівники перерізали синьо-жовту стрічку.
Отець Ярослав Хрущ освятив приміщення, поблагословив всіх на довге, щасливе майбутнє і теперішнє перебування в ньому. Гості обмінялися подарунками, зробили перші покупки, побажали плідної праці в ім’я мирного майбутнього України. Виконуючий обов’язки директора Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Шелембин подякував всім за самовіддану працю і подарував великий настінний годинник, а також начальнику Хімчинського поштового відділення Н.Підлетейчук вручив почесну грамоту дирекції.
В урочистостях взяли участь начальник Косівського центру поштового зв’язку №5 М.Крутофіст, заступник голови районної ради В.Жмендак, перший заступник голови РДА В.Ропар, сільський голова В.Розвадовський, заступник директора Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Д.Вовчук та перший заступник М.Паламар.