Понеділок, 22 січня, 2018

«Київська Русь» на Косівщині

Звертаючись до присутніх Валерій Васильович сказав, що  людина не має права відпочивати, коли в її країні іде війна. Завдання тих, хто не на лінії фронту, – стабілізувати, забезпечити спокій по всій території України.
Усі ті, хто відстоював спортивну честь нашої держави на різних рівнях, у тому числі і міжнародних змаганнях та олімпійських іграх, ті,  за чиїми плечима багаторічне гартування у правоохоронних органах, спеціальних службах, Збройних Силах та інших силових структурах держави, хто під час тривалої служби Батьківщині  зберіг, попри все, власну честь, гідність і вірність присязі, народові та державі, не можуть спокійно дивитися, як під прикриттям брехливої  демагогії  відкрито та безсоромно розкрадають національне надбання, привласнюють загальнонародні ресурси, вщент  винищують промисловість та сільське господарство, остаточно руйнують   високотехнічне  сучасне виробництво, вітчизняну науку, розхитують духовні основи українського суспільства. Саме ці люди стали ініціаторами створення громадської організації «Київська Русь».
Своїми основними завданнями ця організація вважає високопатріотичне, духовне та фізичне виховання молоді, відродження та розвиток моральних ідеалів, що базуються на традиціях українського народу, підготовку фізично  та духовно здорової людини, здатної переносити труднощі сучасного життя, у тому числі і військової служби, діяльність з охорони правопорядку, охорона стратегічних об’єктів.
Основну увагу  у діяльності цієї  громадської організації буде спрямовано на підготовку тренерів та інструкторів для роботи в секціях, організованих для навчання громадян основам  цивільної оборони, самооборони, першої медичної допомоги, основам виживання в екстремальних умовах, створення  груп психофізичної реабілітації інвалідів та ветеранів збройних конфліктів, проведення спортивно-патріотичних таборів для дітей та молоді.
На зустрічі  вели розмову  про створення самооборони для  захисту людей певної території, їхньої власності, бізнесу. Така організація повинна бути допомогою сільському  голові, депутатам, бізнесменам, гарантуючи їм і жителям населених  пунктів фізичну охорону.
Присутні взяли  активну участь в обговоренні та підтримали створення громадської організації «Київська Русь» на Косівщині.