Вівторок, 23 січня, 2018

Люди твої, Косівщино

Серед запрошених були косівські митці – подружжя Василь та Надія Люльки.

На такий престижний, світового масштабу захід, цей творчий тандем запросила президент Конгресу, який об’єднував понад 10 тисяч учасників, Тетяна Васильківська. Подружжя показувало майстер-класи виготовлення картин з природних матеріалів. Надія в основному розповідала про технологічний процес, була екскурсоводом на виставці. Тисячі людей зупинялося біля Василя та Надії, щоб подивитися як у руках майстрів-художників народжуються справжні мистецькі витвори. Адже у світі мистецтва -- такого ніхто не робить. Жоден з відвідувачів виставки не міг здогадатися, за допомогою яких компонентів передають неймовірну красу пейзажів, краєвидів, тому майстер-класи для них були дуже цікавими. Очевидці переконувалися, що це, справді, унікальний вид мистецтва.

Чимало поціновувачів прекрасного з Туреччини, Америки, Канади, навіть з Африканського континенту захотіли мати такі картини у своїх приватних колекціях, адже на власні очі бачили, що їхні автори – майстри унікального дару.

Ото й не дивно, що талановиті косівчани на Міжнародному Конгресі Апімондії отримали ще й чимало замовлень від представників зі США, Росії, Польщі.