Четвер, 22 березня, 2018
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

frontpageГуцульщина - край краси і несподіванок. Гуцульщина - область України, заселена українськими гуцулами, що охоплює гірські райони Івано-Франківської й Чернівецької областей та Рахівський район Закарпатської області.

Детальніше...

frontpageЕдельвейс - ніжна шовкова косиця. Дивна і рідкісна квітка, яка росте в Карпатах, але навіть не всi гуцули 6ачили дикi, вiльні едельвейси, які розцвітають на важкодоступних скелях, у піднебеснiй височинi.

Детальніше...

frontpageЗапочаткований на Косівщині фестиваль “Карпатські зорі” відбувся вже двічі - в 2009 та 2010рр. Триває підготовка чергового фестивалю "Карпатські зорі-2011"

Місто Косів - столиця Гуцульщини, цього року буде проводити III-й фестиваль мистецтв «Карпатські зорі».
В цій конкурсній програмі запрошують взяти участь солістів-вокалістів, ансамблі, хореографічні колективи, артистів розмовного жанру. Ініціатором цього проекту є народний артист України Остап Гавриш. Співзасновниками фестивалю є: Всеукраїнська громадська правоекологозахисна організація «Зелений Тризуб», Мистецько-творче підприємство «Остап». Перший фестиваль відбувся 24-27 березня 2009 року на туристичній базі «Карпатські зорі».

Детальніше...

frontpageА що третій праздник - Святе Водохреща!

Там, на річці на Йордані
Там Господь Христос хрестився
З рук Хрестителя Івана
У святій водичці вмився.

Водохреща - це третє найбільше свято, яке завершує цикл Різдвяних свят і християнський світ відзначає його 19 січня.

Детальніше...

frontpageВід дерев'яної каплички - до гуцульського Діснейленду!

В селі Черганівка Косівського району реалізовується грандіозний загальнодержавний проект Маєток Святого Миколая.

 

До реалізації проекту туристично-мистецького комплексу поряд з Косівською районною радою та районним комунальним підприємством "Маєток Святого Миколая"™, долучились громади сіл Черганівка та Смодна. Спільними зусиллями жителі району прагнуть збудувати собі краще майбутнє - адже проект обіцяє не тільки створення декількох тисяч нових робочих місць.

Детальніше...