Четвер, 22 березня, 2018
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Сайт видавничої фірми Прут Принт створено в липні 2011 року з метою розповісти Вам про нашу роботу на теренах сучасного українського видавництва.

На сторінках даного сайту ми презентуємо підготовлені нашим колективом нові видання, розповімо про проекти, які готуємо до друку, поділимось особливостями, труднощами та тонкощами своєї праці. Загалом постараємось зробити сайт цікавим та найголовніше корисним для Вас.

Детальніше...

Єдиний портал органів влади Косівського району створено з ініціативи депутатів Косівської районної ради. Даний сайт покликаний стати Вашим путівником серед органів влади та установ Косівщини, допомогти громадянам отримати публічну інформацію на виконання закону України "Про доступ до публічної інформації".

На порталі вже розміщено інформацію протакі установи та організації:

Детальніше...

Оновлено сайт "Туризм Гуцульщини", що розповідає про туризм та заклади туристичного спрямування Гуцульщини. Тепер інформація доступна по м.Косів, Верховина, Ворохта, Яремче та Рахів.

Сайт реструктуризовано й створено нові розділи: Новини, Туризм, Туризм і Культура та інші.

Детальніше...

Ярослав Васильович Тимофійчук - відомий на Івано-Франківщині фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України, який більшу частину свого творчого шляху присвятив рідній та мальовничій Косівщині (Косівському району Івано-Франківської області). Працюючи фотокореспондентом Косівської районної газети "Гуцульський край", Ярослав Тимофійчук здобув неабиякий авторитет не тільки серед колег журналістів, але й в творчому колі фотохудожників.

Детальніше...

Літературну Гуцульщину представляє літературна студія Ластівка села Пістинь (Пістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Літературний гурток "Ластівка", створений у 1991 році, коли наша Україна стала незалежною державою, переріс в літературну студію.

Усіх літстудійців об'єднує внутрішня потреба збагачувати свої знання, розширювати кругозір. Вони хочуть донести красу і силу рідного слова до серця слухача і читача через поезію, яку вам пропонують.

Портал Косівщини - Гуцульщина літературна

В літературній Гуцульщині Кутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів представлена літературним гуртком "Первоцвіт".

Якщо поглянути на літературну карту Косівщини, то ми бачимо, що земля нашого гуцульського краю щедро всіяна поетами. Бо саме Косівщина стала складовою частиною того невеличкого джерела нашого народу, яке називається мистецтвом слова. Бо саме Косівщина стала колискою, для таких письменників як Б.Радиша, В.Гарасим'юка, М.Близнюка, П.Арсенича, Д.Павличка, І.Мисюка, Ю.Петричука, Т.Мельничука, В.Атаманюка, Я.Гавучака і багато багато інших.

Космацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів представляє літературний гурток "Писанка".

Жителі села Космач володіють художнім словом. Видані збірки поезій М. Дідишиного, О. Капуляка, Д. Пожоджука.

Продовжують традицію образного вислову учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які з 2000 року займаються в літературному гуртку „Писанка". Ним керує вчитель української мови і літератури - О. Дзвінчук. В гуртку займається 10 учнів.

Новий проект мережі Косівщини - сайт про розвиток регіонів Прикарпаття та Косівщини.

Сайт покликаний підняти питання про проблеми й перспективи розвитку Косівщини й Прикарпаття в цілому.

Детальніше...

Роботами членів літературної студії "Гімназійна ватра" (Косівської школи-інтернат-гімназії) портал Косівщини продовжує публікації літературних досягнень наших краян, що увійшли до збірки Літературна Гуцульщина №3 та любязно надані нам авторами.

«Гімназійна ватра» — літературна студія косівських гімназистів, яка веде відлік часу із вересневих днів 1994 року. Саме тоді на базі Косівського інтернату була утворена школа нового типу - гімназія. Вона успадкувала і кращі традиції, і особливе родинне тепло, яке панувало в інтернаті. Саме у його стінах колись працював Ігор Аполлонович Пелипейко, людина високого духу, енциклопедичних знань, допитливого розуму і невгамовного бажання творити. Його перу належать десятки книг про літературу, історію, екологію Ко-сівщини. Він зібрав відомості і упорядкував ряд довідників про видатних людей нашого краю. Дух творчого неспокою Ігор Аполлонович умів передавати й іншим.

Зі стін Косівського інтернату пішли у світ непересічні особистості — вчений-філолог Микола Корпанюк, письменник Микола Близнюк, дослідник рідного краю, автор багатьох книг Іван Мисюк та багато інших. Вогник творчості, запалений у дитинстві, зігріває їхні душі протягом усього життя.

За матеріалами www.kosiv.info

«Містечко над Рибницею» — краєзнавча книжка про Косів, славне гуцульське місто, центр народного мистецтва. Замість систематичного викладу історії автор подає цілий ряд легенд, переказів, спогадів, нарисів про визначні місця, події та про людей, які прославили це місто. Книжка адресована всім, хто цікавиться цим самобутнім куточком України - містом Косовом.

Нами підготовлено публікації нарисів І.Пилипейка з книги «Містечко над Рибницею» на сайті Косівщина інформаційна в розділі Косів та Косівщина

Книга видана в Косові видавництвом "Писаний Камінь" в 2004 році, але на жаль дуже малим тиражем, через що є малодоступною для широкого загалу.

Прагнення пізнати свій край, своє місто чи село, його минуле - невгамовне. Попри всі намагання різних сил позбавити людей родової, крайової, національної свідомості чи то під гаслом інтернаціоналізму, чи космополітизму, чи глобалізму, кожна нормальна людина підсвідомо відчуває нерозривний зв'язок з місцем свого народження чи дитинства, і куди б не закинула її доля, ця пам'ять завжди з нею. Вона підтримує і розраджує в тяжкі хвилини, з нею поділяєш нечасті радощі життя. Це і є глибинна основа почуття, яке звуть патріотизмом і яке силкуються притлумити, оголошують пережитком ті, для яких найвища цінність - не батьківщина, не нація, народ з його духовними скарбами, а гроші, матеріальне багатство, задля якого вони готові не те що батьківщину - матір рідну продати, зректися свого походження, мови, духовної спадщини предків.

Запрошуємо ознайомитись з цими надзвичайно цікавими матеріалами на сайті Косівщина.

Сторінка 1 з 6