Четвер, 22 березня, 2018
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Літературна студія «Гімназійна ватра»

Роботами членів літературної студії "Гімназійна ватра" (Косівської школи-інтернат-гімназії) портал Косівщини продовжує публікації літературних досягнень наших краян, що увійшли до збірки Літературна Гуцульщина №3 та любязно надані нам авторами.

«Гімназійна ватра» — літературна студія косівських гімназистів, яка веде відлік часу із вересневих днів 1994 року. Саме тоді на базі Косівського інтернату була утворена школа нового типу - гімназія. Вона успадкувала і кращі традиції, і особливе родинне тепло, яке панувало в інтернаті. Саме у його стінах колись працював Ігор Аполлонович Пелипейко, людина високого духу, енциклопедичних знань, допитливого розуму і невгамовного бажання творити. Його перу належать десятки книг про літературу, історію, екологію Ко-сівщини. Він зібрав відомості і упорядкував ряд довідників про видатних людей нашого краю. Дух творчого неспокою Ігор Аполлонович умів передавати й іншим.

Зі стін Косівського інтернату пішли у світ непересічні особистості — вчений-філолог Микола Корпанюк, письменник Микола Близнюк, дослідник рідного краю, автор багатьох книг Іван Мисюк та багато інших. Вогник творчості, запалений у дитинстві, зігріває їхні душі протягом усього життя.

За матеріалами www.kosiv.info