Понеділок, 19 лютого, 2018
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

У 2011 році матінка-природа «витрусила» у населення планети 350 млрд. дол

Авторитетна перестрахувальна компанія Swiss Re склала список найбільш витратних екологічних катастроф 2011 року. Дослідження показало, що поточний рік став самим «дорогим» для людства з раніше фіксованих по нанесеному збитку.

Сукупний обсяг глобальних економічних збитків, завданих в поточному році природними та техногенними катастрофами, досяг історичного максимуму і склав близько 350 млрд доларів. При цьому сума збитків, яка була покрита страховими виплатами, цього року досягла позначки в 108 млрд доларів, що поступилося показником лише 2005 року, коли через урагани «Катріна», «Вілма» і «Ріта» страховики зазнали збитків у розмірі 123 млрд доларів.

У п'ятірку найбільш збиткових подій 2011 увійшли два землетруси (у Японії та Новый Зеландії), два торнадо (обидва в США) і повінь в Таїланді.

Так, стихійне лихо в Японії обійшлося страховикам у $ 35 млрд. При цьому в Swiss Re підкреслили, що витрати страхових компаній могли би бути значно більші, якби в Японії, що постраждала від землетрусу, цунамі та катастрофи на атомній станції в Фукусіма, була застрахована більша кількість об'єктів.

Тропічні шторми в США в квітні і травні завдали галузі збитки в розмірі $ 14 млрд, тільки ураган «Ірен» - $ 4,9 млрд. Руйнування від землетрусу магнітудою 6,3, який стався в новозеландському місті Крайстчерч 22 лютого, коштували страховим компаніям $ 12 млрд.

Недавні повені у Таїланді можуть коштувати ще $ 8-11 млрд, в Австралії - 2,3 млрд.


Читайте також: Гуцульщина