Понеділок, 19 лютого, 2018
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Українці запустили у світ нову соціальну мережу Friendin.net

Втомившись користуватися заслугами зарубіжних інформаційних технологій, українці, напевно, вирішили створити щось своє - як днями стало відомо, на території України стартувала національна українська соціальна мережа - friendin.net.

Тестова версія Friendin стартувала 28 жовтня цього року. За цей час вже зареєструвалося понад 12 тис. осіб з різних країн світу, зараз триває постійне зростання реєстрації нових користувачів. Це стало несподіванкою для розробників, так як у ЗМІ запуск сервісу широко не висвітлювався.

Як заявляють представники компанії-розробника, концептуальна ідея Friendin.net полягає в максимальній простоті дизайну - і, відповідно, зручності і «приємності» користування соціальною мережею.

Friendin відрізняється широким функціоналом. Зокрема, для користувачів передбачені нічний режим, спеціальне тач-меню, плейлисти, адаптація сторінки під монітор користувача, режим сторінки блогу, відеочат, файлбокс, медіаплеер, активний інтерфейс, зручна система завантаження контента, нова система перегляду фото, система закладок, система рейтингу контенту, режим «невидимки» користувача, максимальні налаштування приватності інформації користувача і т.д.

Однією з примітних особливостей нової «соціалки» є те, що самий «дратівливий» для користувачів сервіс розміщення реклами на мережі в даний час відключений, так що це може стати однією з причин різкого зростання популярності ресурсу.

Відзначимо, на розробку і запуск мережі українська команда з 20 осіб витратила півтора року. У проект було інвестовано понад $ 1,5 млн., автор проекту - Анатолій Глоба.

Найпопулярнішими соцмережами в Україні, за даними пошукової активності українських користувачів в Google, є ВКонтакте, Однокласники і Facebook. Зрозуміло, розробники сподіваються, що дана мережа зможе скласти конкуренцію переліченим вище інтернет-гігантам.